Hos FLEXTO a/s går passion for biler og målrettet rådgivning hånd i hånd. Vi sætter en ære i at finde lige præcis den kvalitetsbil, som passer til dig og dine ønsker. Så med os ved din side bliver flexleasing til en leg. Du skal bare tage plads bag rattet – og lade os om resten.

FLEXTO a/s er en virksomhed med store ambitioner – og noget at have dem i. Derfor er vi stolte af at være en virksomhed i vækst. Vores base ligger i Støvring, men vi flexleaser biler ud til hele Danmark. Er flexleasing noget for dig? Så kontakt os. Vi glæder os til at fortælle mere om, hvordan du kan få nøglen til drømmebilen.

FLEXTO A/S

Flexto har afdelinger i Jylland og på Sjælland. Du kan finde kontaktoplysningerne her nedenfor:

JYLLAND / FYN
Juelstrupparken 10A
9530 Støvring
Tlf.: 96 36 52 25
e-mail: info@flexto.dk

SJÆLLAND
Bernstorffsvej 123
2900 Hellerup
Tlf.: 21 34 43 86
e-mail: michael@flexto.dk

 

 

Vores team hos FLEXTO A/S

Michael Johansen Salgsdirektør
Tlf.: 2134 4386
michael@flexto.dk
Casper Lundmose Salgskonsulent
Tlf.: 9636 5226/2266 7001
casper@flexto.dk
Bethina H. Krebs Bogholder
Tlf.: 9636 5227
bethina@flexto.dk
 
 
Margrethe Brandt Direktør
Tlf.: 4025 5010
margrethe@flexto.dk
Lars Søgaard Salgskonsulent
Tlf.: 4025 3699
lars@flexto.dk
Torben Riisgaard Jakobsen Administration
Tlf.: 9636 5225
torben@flexto.dk
 
 
Kim Sørensen Salgskonsulent
Tlf.: 96325224/21619035
kim@flexto.dk
Christian Wang Iversen Studentermedhjælper
Tlf.: 4025 3699
christian@flexto.dk
 
 

Salgskontorer

JYLLAND
Juelstrupparken 10A
9530 Støvring
Tlf.: 96 36 52 25
e-mail: info@flexto.dk

SJÆLLAND / FYN
Bernstorffsvej 123
2900 Hellerup
Tlf.: 21 34 43 86
e-mail: michael@flexto.dk

SENESTE NYHEDER

Flexto kåret som Gazelle 2016

Flexto er blevet kåret som Gazelle-virksomhed i 2016. En gazelle vokser kontinuerligt og fordobler sin omsætning eller bruttoresultat i løbet af fire regnskabsår.

Besøg Flexto til forårsluksus på Schæffergården d. 28. - 29. maj

Flexto i Jyllandsposten